Kopie Baník Most - FK MB

2.kolo, 11.04.2015 12:00 , Hřiště: Albrechtická

Baník Most 1:3 FK MB
Sestava: Štipl – Velechovský ( 45´ Johanides), Lukáč, Bárta, Zemen – Vozáb, Skramuský (58´ Toml), Žádný, Motyčka (50´ Fišer) – Mašek – Plotnárek (58´ Gracl)
Střelci: 11´ Vozáb (Mašek), 32´ Žádný (Motyčka), 57´ Vozáb (Motyčka)

   V dalším mistrovském utkání na půdě Mostu jsme navázali na své dobré výkony z úvodu jarní části. Celý zápas, až na okamžik okolo vyrovnávajícího gólu, jsme měli pod kontrolou a na hřišti jsme dominovali. Obrana soupeře do větších šancí nepouštěla a my jsme se před branku mosteckých dostávali po pěkných kombinačních akcích.

   Už v páté minutě vyslal Michal kolmicí do šance Honzu P., ten ale tváří v tvář brankáři neuspěl a následnou Michalovu dorážku odvrátil domácí stoper na roh. Po dalším z rohů hlavičkoval nebezpečně Valentýn, ale gólman byl na místě. To se mu ale nepoštěstilo o chvilku později, kdy Michal rozehrával ze strany přímý kop a Honza V. nekompromisně křížnou střelou z deseti metrů zavěsil. Další šanci měl Honza P., kdy utekl obráncům, ale jeho střela skončila vedle. Soupeř po té z ojedinělé akce vyrovnal. Po autovém vhazování na jedné straně a následném přenesení hry na druhou, jsme nestačili pokrýt hráče v pokutovém území a Kuba neměl proti střele z malého vápna šanci. Naštěstí jsme si  hned z protiútoku vzali své vedení zpět. Po autu nacentroval Kuba M. po zemi na hranici šestnáctky, kde se Matěj velice dobře zorientoval a z otočky dal gól.

  I druhý poločas jsme začali s chutí. Hned ve třetí minutě střílel nebezpečně Filip, bohužel ale vedle. Pak se dostal opět do šance Honza P., kdy vystihl rozehrávku domácí obrany, bohužel šance zůstala neproměněna. Uklidňující gól jsme nakonec vstřelili o chvilku později, kdy opět centroval Kuba M. a Honza V. předskočil na malém vápně váhajícího obránce a nedal brankáři šanci. Utkání jsme tak dovedli v pohodě do vítězného konce. Soupeř se zmohl jen na nastřelenou spojnici z přímého volného kopu. Nás mohou opět jen trošku mrzet neproměněné šance, ale i tak kluci zaslouží pochvalu za poctivý a velmi dobrý výkon.

Zpět