Kopie FKMB - Most

4.kolo, 30.08.2014 11:45 , Hřiště: Astonka

Mladá Boleslav 3:1 Most
Sestava: Štipl – Velechovský (63´ Motyčka), Bárta, Čáp, Zemen – Baborák (53´ Žádný), Lukáč, Skramuský, Mašek, Vozáb (58´ Žitník) – Plotnárek
Střelci: 13´ Plotnárek (p), 25´ Plotnárek (Baborák), 70´ Plotnárek (Motyčka)

V dnešním utkání jsme hostili Baník Most, který do té doby měl s námi stejný počet bodů.  Po dvou venkovních vítězstvích, jsme chtěli poprvé bodovat doma, ale začátek utkání tomu však nenasvědčoval, a tak jako na Dukle, jsme už ve 3. minutě prohrávali. Soupeř se prosadil z brejku. Naše první pěkná kombinační akce z 13´, kdy si ve vápně šikovně Máša posunul míč kolem obránce a ten ho fauloval, skončila penaltou. Pro diváky byla první půle velice nezáživná, kdy se hra odvíjela převážně mezi šestnáctkami a byla plná soubojů a nepřesných akcí na obou stranách. Přesto jsme se radovali do poločasu ještě jednou, když v 25´ Babči obstřelení  gólmana, dopravil do sítě Plotny.

Druhý poločas, byl z naší strany podstatně lepší a hra se odvíjela převážně na půlce soupeře. Ojedinělou šanci z 12´ zmařil včasným skluzem na poslední chvíli Čápis a Kuba v brance byl prakticky bez práce. My jsme si naopak vytvořili mnoho brankových příležitostí, které však končili buď na tyči, jako Plotnyho střela v 8´ nebo jsme míjeli branku. Kýžená pojistka v podobě třetí branky přišla až v poslední minutě, kdy Moty pěkně našel před brankou Plotnyho a ten završil svůj hattrick. Za druhý poločas zaslouží pochvalu celý tým.

Zpět