Kopie FKMB - Slavia

16.kolo, 22.11.2014 11:45 , Hřiště: UMT 9. ZŠ

FK Mladá Boleslav 3:0 Slavia Praha
Sestava: Štipl, Velechovský, Bárta, Lukáč, Zemen, Baborák (54´Fuchs), Skramuský, Žádný, Vozáb (68´Žitník) - Mašek - Plotnárek (63´Motyčka)
Střelci: 1´ Bárta (Baborák), 3´ Lukáč ( Plotnárek), 66´ Vozáb (Mašek)

V posledním utkání podzimní části mistrovské soutěže jsme přivítali na svém hřišti Slavii. Chtěli jsme potvrdit výhru na jejím hřišti, ale zároveň jsme očekávali velmi těžký boj. Do utkání jsme vstoupili výborně. Hned v úvodní minutě vybojoval Michal rohový kop, který zahrával Filip a z následné skrumáže v soupeřově vápně a jeho nedůrazu se prosadil Dáňa střelou pod břevno. Čas vstřelení gólu – 53 sekunda !!! O chvilku později byl sražen Michal obráncem, Honza P. zahrával nařízený přímý kop a tentokrát skóroval druhý náš střední obránce, Valentýn, hlavou. Úvod z říše snů !!  Pražané se pokusili zapnout na vyšší obrátky, ale marně. Vzadu hráli kluci výborně, včas dostupovali hráče a nedali jsme soupeři prostor být delší časový úsek na míči. Sami jsme pak hrozili rychlými výpady, standartami a střelami ze střední vzdálenosti. Do šatny jsme šli se zaslouženým dvoubrankovým vedením.

Sešívaní vstoupili do druhé části s touhou udělat něco s nepříznivým výsledkem, ale do vyloženější šance se víceméně nedostali. A to málo s přehledem, a jednou i s pomocí břevna, pochytal Kuba.  Samozřejmě se dostala do naší hry i hlušší pasáž, kdy jsme nebyli schopni podržet míč a brzy po zisku jsme jej ztráceli, ale naštěstí netrvala dlouho a soupeř nebyl schopen naši pasivitu potrestat. Po čase jsme navázali na náš poctivý výkon z prvního poločasu a povedlo se nám vstřelit těsně před koncem i třetí branku. Michal se na půlce zbavil dvou obránců, vnikl až do pokutového území a tam předložil nezištnou přihrávku Honzovi V., který skóroval do prázdné branky. Krásná branka a sladké vítězství !!! Skvěle zahrál celý tým. Nadstandard odehráli oba střední obránci a Michal, který patřil k nejlepším hráčům na hřišti.

 

Velká gratulace celému týmu za výborný podzim, který končíme na 4. místě !!! Poděkování trenérům za odvedenou práci a rodičům za podporu a povzbuzování. A na závěr snad jen přání, ať navážeme na jaře na naše podzimní výkony. DĚKUJEME !!!

Zpět