Kopie FKMB - Sparta Praha

6.kolo, 13.09.2014 11:45 , Hřiště: Astonka

Mladá Boleslav 0:3 Sparta Praha
Sestava: Štipl – Velechovský (53´ Johanides), Bárta, Lukáč, Zemen – Vozáb (62´ Fišer), Žádný (62´ Žitník), Skramuský (54´ Fuchs), Baborák (59´ Motyčka) – Mašek – Plotnárek (36´ Čáp)
Střelci:

Po Slavii jsme tentokrát přivítali na vlastním hřišti (UMT ????) druhého slavného soupeře z Prahy Spartu. Věděli jsme, že nás opět čeká velmi těžké utkání s kvalitním soupeřem. Bohužel jsme v prvním poločase nenavázali na velmi dobrý týmový výkon z předešlého utkání a hned od úvodního hvizdu jsme kupili jednu chybu za druhou. Už ve druhé minutě po nedůrazné malé domů Michala V. musel Kuba soupeřovu šanci likvidovat nadvakrát. Další chybu, tentokrát Valentýna, který se na místě posledního hráče místo jednoduchého řešení rozhodl pro kličku, sparťané potrestali první brankou. O tři minuty později se znovu zaskvěl Kuba a vyrazil těžkou střelu na roh. Z něj pak Pražané trefili břevno. Svoji slabou chvilku si vybral i druhý střední obránce Dan, Kuba nás opět podržel. V 16.minutě byl ale na další pokus hostů krátký, po našem nedůrazu ve středu hřiště. Totéž  jsme si zopakovali o deset minut později 0 – 3. 

Do druhého poločasu jsme nastoupili s touhou zlepšit náš herní projev. Tentokrát nevýrazného Plotnyho, nahradil Čápis. Přeskupili jsme řady, přidali na důrazu v osobních soubojích a začali více běhat. Výsledkem toho byl vyrovnaný druhý poločas, kdy jsme byli sparťanům vyrovnaným soupeřem. Dostali jsme se i do dvou šancí – Jirka trefil mimo po centru Filipa a Vali hlavičkoval těsně vedle po centru Michala. Navíc jsme ale tentokrát neměli.

Zpět