Kopie Příbram - FKMB

13.kolo, 01.11.2014 11:45 , Hřiště: UMT

Příbram 3:3 FK Mladá Boleslav
Sestava: Štipl - Zemen, Johanides (Žitník 36', 55' Gracl), Bárta, Velechovský - Baborák (Motyčka 50'), Skramuský, Žádný, Vozáb - Mašek - Lukáč
Střelci: 23´ Skramuský (p), 26´ Vozáb (Mašek), 51´ Lukáč (Vozáb)

Příbram - FK MB  3 : 3  ( 3:2 )  (5:4 na PK)

V prvním soutěžním utkání sezony jsme s tímto soupeřem herně i výsledkově propadli (0:5) a i v odvetném zápase jsme nezačali dobře. Po nepřesnostech a nedůrazu v obraně jsme v 10. minutě prohrávali 2:0. Po té se hra vyrovnala a během tří minut se srovnalo i skóre. Ve 23. minutě jsme potrestali faul v pokutovém území a ve 26. minutě překonali ofsajdovou past. Samostatný únik zakončený kličkou brankáři a střelou do prázdné branky znamenal vyrovnání. Bohužel jsme se ve 31. minutě opět nevyvarovali chyby ve středu obrany a domácí útočník chytrým obloučkem přes brankáře strhl vedení zpět na domácí stranu. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady, přidali na důrazu a začali být nebezpečnějším týmem. V 51. minutě jsme se dočkali vyrovnání. Na chytrou přihrávku si mezi stopery naběhl náš útočník a samostatným únikem znovu vyrovnal. Po té se hra odehrávala mezi šestnáctkami s minimem šancí. Tři minuty před koncem jsme mohli vítězství strhnout na svou stranu. V dalším samostatném úniku udělal náš útočník kličku vyběhnuvšímu brankáři, který jej srazil, ale rozhodčí nepochopitelně posoudil situaci ve prospěch domácího týmu. Remízový stav vydržel až do konce a tak o druhém bodu rozhodovali pokutové kopy, ve kterých jsme měli dvakrát vítězství na svých kopačkách, ale rozhodující střelci neunesli tíhu okamžiku.

Pen. rozstřel : Skramuský ( + ), Mašek ( + ) , Vozáb ( + ), Velechovský ( - ), Bárta ( + ), Motyčka ( - ), Žádný ( + ), Gracl ( - )

Zpět