Kopie Sokolov - FK MB

10.kolo, 07.06.2015 13:45 , Hřiště: Není známo

Baník Sokolov 1:9 FK MB
Sestava: Kocmich ( 36´ Štipl ), Velechovský ( 40´ Novák ), Lukáč, Bárta, Motyčka ( 40´ Toml ), Gracl ( 40´ Baborák ), Žádný, Skramuský ( 40´ Plotnárek ), Čáp ( 36´ Johanides ), Mašek, Vozáb
Střelci: 17´- Vozáb ( Mašek ), 24´- Skramuský ( Mašek ), 27´- Lukáč ( Bárta ), 30´- Mašek ( Gracl ), 36´- Lukáč ( Mašek ), 37´- Lukáč ( Mašek ), 41´- Mašek ( Bárta ), 61´- Lukáč ( Plotnárek ), 70´- Vozáb ( Mašek )

I když tomu výsledek neodpovídá, první čtvrthodina přinesla vyrovnaný průběh. Domácí se dokonce dostali do vedení, když jsme nedokázali pokrýt na malém vápně zcela volného hlavičkujícího hráče. Naše odpověď netrvala ani minutu. Ihned po rozehrávce se posunul míč vpřed a střela z 25 m skončila pod břevnem překvapeného brankáře. K otočení výsledku v náš prospěch jsme se prosadili spíš individuálními akcemi ze stran hřiště a předložením míče do palebné pozice uvnitř pokutového území. Poločasovou přestávku jsme orámovali čtyřmi brankami. Jednou, ještě pět min. před koncem poločasu a třemi, během šesti minut poločasu druhého. 41. min. 1:7. Naši hráči sice do konce utkání přidali ještě dvě branky, ale místo uvolněné kombinační hry se začali utápět v samostatných akcích a soupeři tak ulehčovali jejich bránění. Rozlučka s mistrovskou sezónou tak byla podařená spíš jen výsledkovou formou.

Zpět